• Regeneracja turbosprężarek
  Regeneracja turbosprężarek

  samochodowych

 • Regeneracja turbosprężarek
  Regeneracja turbosprężarek
 • Regeneracja turbosprężarek
  Regeneracja turbosprężarek

  samochodowych

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek.

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją turbosprężąrek. Dysponujemy najwyższej klasy wyważarkami do wirników turbosprężarek oraz szybkoobrotową doważarkę mark SCHENCK. Regenerujemy turbinmy do samochodów osobowych, dostawczych, ciężaroweych autobusów oraz maszyn. W ciągu 24 godzin możemy zrealizować usługę regeneracji turbin firm GARRETT, HOLSET, KKK, SCHWITZER, MITSUBISHI, KOMATSU, TOYOTA, IHI, HITACHI.

turbo regeneracja 29 20130313 1976753529turbiny regenerowane

Jak wygląda proces regeneracji turbosprężarki?

Proces regeneracji turbosprężarek obejmuje m.in. oczyszczenie wszystkich elementów, ocenę zakresu uszkodzeń, wymianę części zużytych na nowe (regeneracja w naszej firmie nie polega na serwisowaniu używanych, zużytych części), wymianie kompletu uszczelnień dynamicznych, łożysk poprzecznych i wzdłużnych a także elementów złącznych. Następnie turbosprężarka jest montowana i sprawdzana na trzech stanowiskach. Pierwszy test dotyczy zmontowanego wirnika z kołem kompresji. Drugi tes to weryfikacja uszczelnień podczas pracy ze smarowaniem olejowym o parametrach takich jak w silniku i przy obrotach do 12 tys./minutę. W ostatnim etapie sprawdzamy zachowanie się i poziom wyważenia dynamicznego w dwóch płaszczyznach przy obrotach do 200 tys./minutę.

Jeżeli masz wątpliwości czy turbosprężarka w Twoim samochodzie pracuje nieprawidłowo zadzwoń, nasi serwisanci odpwiedzą na Twoje pytania. Współpracujemy również z warsztatami samochodowymi!

Adres

Regeneracja Turbosprężarek

Bydgoszcz

ul.Zgorzelecka 5

tel. 515-042-610
tel. 500-114-952 

(52)341-58-35

godziny otwarcia:
pon-pią 8:00 do 16:00

sobota: po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Jak dojechać

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.